"

Podkategoria: Transport krajowy i międzynarodowy, transport chłodniczy, spedycja i logistyka. Firmy spedycyjne, spedycja Kraków i cała Polska

 • Transport do Holandii, Belgii i NIemiec- Vivaro Transport »

  Transport do Holandii, Belgii i NIemiec- Vivaro Transport

  Nasza firma specjalizuje się w proweadzeniu przewozu osób i transporcie bagażu z Polski do Holandii, Niemiec i Belgii.Nasi doświadczeni kierowcy zawsze dowiozą naszych klientów na czas i zawiozą pod wskazany adres w Belgii holandii,niemczech. Działamy na ryku od wielu lat i posiadamy odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia transportu i przewozu osób na teremnie Polski i europy.Naszych klientów także zabieramy z Holandii Belgii i Niemczech i wieziemy pod sam dom w Polsce.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn »

  Magazyn

  Jones Lang LaSalle (NYSE:JLL) to korporacja o światowym zasięgu mająca w ofercie liczne usługi z zakresu nieruchomości. Jest ona rozwiązaniem dla kontrahentów którzy pragną wynająć, obracać lub inwestować pieniądze na tym rynku. Jones Lang LaSalle zatrudnia liczne zespoły ekspertów, obsługuje kontrahentów sześcdziesięciu krajach na planecie jak i również posiada do dyspozycji 180 biur. W poprzednim r. korporacja przyniosła zysk rzędu prawie 2,9 miliarda dolarów. Jones Lang LaSalle sprawuje pieczę nad obiektami o łącznej powierzchni około 160 mln m2. Jest to jedna z najogromniejszych spółek na rynku nieruchomości oraz bezsprzeczny potentat w swoim fachu.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowa pomoc drogowa-autoholowanie-holowanie aut »

  Całodobowa pomoc drogowa-autoholowanie-holowanie aut

  Zajmujemy się profesjonalnym transportem. W szczególności specjalizujemy się w Pomocy Drogowej i holowaniu pojazdów tj. wózków widłowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, a także niestandardowych ładunków o wadze do 5000 kg. Dysponujmy trzema pojazdami przystosowanymi do odholowania niesprawnych pojazdów, transportu rzeczy o nie standardowych gabarytach. Kabiny załogowe umożliwiają nam przewóz wszystkich pasażerów wraz z holowanym pojazdem.
  Usługi pomocy drogowej, holowania, transportu świadczymy na terenie całego kraju, a także oferujemy usługi związane z przewozem zagranicznym.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport krajowy i międzynarodowy, transport chłodniczy, spedycja i logistyka. Firmy spedycyjne, spedycja Kraków i cała Polska

Transport krajowy i międzynarodowy, transport chłodniczy, spedycja i logistyka. Firmy spedycyjne, spedycja Kraków i cała Polska - nowa strona:

Adres: