Regulamin:

Regulamin Katalogu-Porównywarki i wyszukiwarki Firm przewozowo-transportowych działającym pod adresem :

Przewozy24h.info

1.Dodanie wpisu-wizytówki do Katalogu jest płatne dla wszystkich firm działających w branżach przewozowo-transportowych, turystycznych, motoryzacyjnych czy innych-dodanie wpisu następuje po otrzymaniu kodu za przesłanie płatnego SMS w kwocie 10 PLN
Aby dodać wpis na okres 1 roku należy dokonać wpłaty na konto PayPal w kwocie 100,00 PLN. Po wpłaceniu wymaganej sumy prosimy o poinformowanie nas o dokonanej wpłacie.

2. Dodawać można wszystkie podmioty działajace w branży przewozowej, transportowej i innych -nie przyjmujemy stron w poddomenach,blogów,itp.itd.

3.Wpisy przed zamieszczeniem do Katalogu sprawdzane są starannie przez redaktora i moderatora pod wzgledem poprawności i składni

4.Wpisy, których treść narusza prawo i godność innych osób, dotyczace stron erotycznych lub o podobnej treści, pustych stron-reklam,dodawane po raz drugi, będą natychmiast usuwane z Katalogu!! Do katalogu dodawane są tylko wartościowe i tematyczne strony!Nie dodawaj stron, które nie są związane z tematyką naszej wyszukiwarki - takie wpisy będą od razu usuwane!

5.Pola należy wypełniać dokładnie, wpisy powinny byc krótkie i rzeczowe.Błędne wypełnianie może doprowadzić do nie zaakceptowania wpisu przez redaktora lub system

6. Wpisy w katalogu Przewozy24h.info sa prywatnymi wpisami osób ich dodajacych. Właściciel Katalogu nie odpowiada za tresci wpisów!

7.Własciciel Katalogu, zastrzega sobie prawo do ewentualnych modyfikacji wpisów, w przypadku pojawienia się błędów

8.Każdy, kto dodaje wpis do katalogu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych!

9.Bardzo ważne jest podanie poprawnego e-maila, ponieważ pod każdym ogłoszeniem znajduje się formularz kontaktowy i jeżeli User, który dodał wpis i podał przy rejestracji e-mail kontaktowy, wówczas formularz wyświetli się pod jego wpisem gdzie każdy odwiedzający będzie mógł wysłać zapytanie ofertowe!

10.Wszelkie pytania i informacje dotyczące Katalogu, prosimy wysyłać na wskazany email.